fbpx

Poczuj smak Tajlandii w krakowskim salonie masażu!

Szczęśliwe godziny | pn - pt | od 12:00-16:00 | 20 % rabat!
+ dotyczy masaży z oferty 1 godzinnych, nie dotyczy pakietów Spa i masażu dla par

Zrób niecodzienny i wyjątkowy prezent.

Podaruj chwilę relaksu i odprężenia

Masaż Tajski Kraków

Thai Maliwan
Salon masażu tajskiego w Krakowie

Thai Maliwan to krakowski salon masażu specjalizujący się w tradycyjnych masażu azjatyckim. Naszą misją jest kultywowanie metod i technik masażu stosowanych od setek lat w krajach wschodniej Azji oraz holistycznego podejścia do zdrowia człowieka. Jesteśmy zdania, że tradycyjne metody będące szeroko wykorzystywane przed tajską medycynę naturalną, stanowią doskonałą odpowiedź na fizyczne i emocjonalne dolegliwości osób żyjących w warunkach rozmaitych stresów i napięć. Tradycyjny, tajski masaż relaksacyjny oraz techniki masażu klasycznego z wykorzystaniem olejków eterycznych skutecznie wpływają na regenerację mięśni, rozluźnienie mięśni, lepsze krążenie krwi oraz niwelowanie dolegliwości bólowych.

Maliwan Thai Massage Kraków to salon masażu, w którym każdy rodzaj masażu wykonywany jest zgodnie z najlepszymi, starannie pielęgnowanymi tradycjami wschodnich kultur. Wierzymy, że tradycyjny masaż tajski stanowi odpowiedź na wiele problemów cywilizacyjnych - niweluje napięcia mięśni, poprawia jakość snu, polepsza nie tylko kondycję fizyczną, ale również zapewnia maksymalne odprężenie. Masaże Kraków? Tylko Maliwan Thai Massage!

Masaż Kraków - oferta

Oferta naszego salonu masażu w Krakowie bogata jest zarówno w lecznicze zabiegi poprawiające funkcjonowanie organizmu, tradycyjne masaże tajskie oraz techniki masażu relaksacyjnego. Masaże relaksacyjne tajskie pozwalają ujędrnić skórę i oczyścić ją, opóźnić procesy starzenia i pozytywnie wpłynąć na dobre samopoczucie. Na tradycyjny tajski masaż, zapraszamy również do naszego drugiego salonu w Krakowie - Thai Maliwan Spa

Masaż świecami

Masaż relaksacyjny z użyciem świecy, to wyjątkowo zmysłowy rytuał, wykonywany ciepłym olejkiem ze świecy. Relaksacyjny masaż świecą stanowi dobroczynną kurację dla ciała i zmysłów. Masaż świecą podobnie jak masaż klasyczny niweluje napięcia mięśniowe, a przy okazji nawilża skórę, poprawia krążenie krwi, wspiera oczyszczenie skóry i głęboko odpręża.

Tradycyjny tajski masaż

Masaż tajski (thai massage), to niezwykle skuteczna metoda terapii manualnej. Tajskie masaże sięgają swoją tradycją okresu sprzed 2500 lat. W starożytności tajski masaż leczniczy stosowany był tylko wśród rodziny królewskiej oraz buddyjskich mnichów. Nasz salon w Krakowie specjalizuje się w różnych formach masażu tajskiego, zapewniając relaks i odprężenie.

Tajski masaż olejkami aromatycznymi

Jeśli potrzebny jest Ci głęboko odprężający masaż tajski, Kraków jest miejscem w którym taki znajdziesz! Nasz salon masażu tajskiego oferuje profesjonalny masaż relaksacyjny z wykorzystaniem olejków aromatycznych, np. ze słodkich migdałów. Masaż olejkami aromatycznymi wykonywany jest powolnymi, miarowymi ruchami, łącząc w sobie elementy jogi i akupresury.

Masaż tajski stemplami ziołowymi

Tajski masaż stemplami ziołowymi to masaż leczniczy, który praktywany jest w Tajlandii już od ponad 400 lat. Terapeuci z tajskiej świątyni Wat Pho proponują dopełnić masaż leczniczy wykorzystując kompresy ziołowe. Wywodzący się z wielowiekowej historii masaż pozytywnie wpływa na układ krwionośny, wspiera proces odchudzania i poprawia kondycję skóry.

Hawajski masaż Lomi-Lomi Nui

Uzdrawiający masaż tajski? Kraków i salon Maliwan zapraszają na masaż Lomi-Lomi Nui, który niegdyś był obrzędem praktykowanym w świątyniach Kahunów – mistrzów uzdrawiania. Masaż wykonywany w naszym salonie wspiera spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia krążenie krwi oraz posiada elementy masażu relaksacyjnego.

Masaż sportowy

Masaż tajski sportowy zawiera w sobie zalety masażu klasycznego, a przy okazji, zalecany jest przy długotrwałym wysiłku fizycznym. Tajski masaż sportowy sprzyja regeneracji sił, rozluźnia spięte mięśnie, poprawia kondycję fizyczną, daje uczucie lekkości oraz odpręża, podobnie jak w przypadku masażu relaksacyjnego. Zapraszamy na masaż sportowy w samym centrum Krakowa!

Masaż głowy, pleców i ramion

Według buddyjskiej filozofii Tajów, głowa oraz górna część ciała jest najważniejszą strefą energetyczną człowieka, powiązaną ze wszystkimi narządami wewnętrznymi. Masaż wykonywany w naszym salonie w Krakowie łagodzi bóle głowy, bóle stawów, bóle mięśni karku i ramion oraz bóle kręgosłupa.

Masaż tajski dla seniorów

Masaż tajski dla seniorów to łagodna wersja klasycznego masażu tajskiego. Ten rodzaj masażu pomaga w profilaktyce oraz leczeniu dolegliwości takich jak reumatyzm, czy artretyzm. Tajski masaż w Krakowie dedykowany seniorom zwiększa elastyczność skóry, pozwala pozbyć się napięcia mięśni oraz jest głęboko relaksujący.

Refleksoterapia – tajski masaż stóp

Refleksologia stóp jest rodzajem masażu leczniczego, podobnie jak drenaż limfatyczny czy masaż bańką chińską. Dzięki refleksoterapii, stymuluje się określone punkty na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom wewnętrznym. Masaż powoduje m.in. rozpoczęcie procesu samoregulacji, samouzdrawiania organizmu czy detoksykacji. Na ogół może być stosowany u kobiet w ciąży.

Refleksoterapia – tajski masaż głowy

Refleksologia głowy jest rodzajem terapii, według której poszczególne miejsca na głowie odpowiadają narządom wewnętrznym oraz częściom ciała. Terapia uciskowa akupunktów, masaż karku oraz masowanie głowy wzdłuż meridianów odpowiadających za przepływ życiowej energii powodują reakcje wyzwalające potencjał samouzdrawiania organizmu.

Masaż wyszczuplający

Thai massage może również przybierać formę masażu wyszczuplającego. Odpowiednie techniki masażu, także z użyciem bańki chińskiej, wspierają przemianę materii i pomagają pozbyć się zbędnych kilogramów. Poza tym, masaż klasyczny wyszczuplający, podobnie jak masaż twarzy, odrpęża i relaksuje, a nawet powoduje wzrost hormonów szczęścia!

Tajski masaż twarzy złotem

W naszym salonie masażu tajskiego nieopodal Rynku Głównego w Krakowie, profesjonalne masażystki wykonują tradycyjny tajski masaż twarzy, jednak zamiast olejków aromatycznych, stosowane jest złoto, a dokładniej - krem z opiłkami złota. Wykonywany od stuleci masaż, pozwala zachować młodzieńczy wygląd skóry twarzy, a przy okazji - stanowi źródło relaksu.

Przeczytaj na naszym blogu

PRZECZYTAJ WSZYSTKIE ARTYKUŁY