fbpx

Masaż świecami

60 minut
240 zł
90 minut
300 zł
60 minut
400 zł
/ dla par
90 minut
480 zł
/ dla par
* Sugerowany czas masażu pozwala osiągnąć najlepszy efekt terapeutyczny i relaksacyjny

Wyjątkowo zmysłowy rytuał wykonywany ciepłym olejkiem ze świecy będący dobroczynną kuracją dla ciała i zmysłów . Aromatyczne świece do ciepłego, głęboko relaksującego masażu utworzone zostały z mieszanki szlachetnych maseł i olejów roślinnych najwyższej jakości pobudzając zmysły i gwarantując niepowtarzalne doznania. Mieszanka tworząca świecę rozpieszcza skórę bogactwem witamin oraz składników regenerujących, zapewniając jej długotrwałą miękkość a ciepło świecy rozgrzewa tkanki, rozluźnia napięcie mięśniowe i działa przeciwbólowo.

Masaż polecany jest dla wszystkich szukających odprężenia umysłu połączonego z pielęgnacją ciała i aromaterapią. Szczególnie przydatny jest osobom przepracowanym i zestresowanym. Przynosi ukojenie skórze suchej i wrażliwej, pozostawiając delikatną jedwabistą warstwę zabezpieczającą długotrwałe nawilżenie. Pomaga w walce z rozstępami i cellulitem. Zawarte w olejach antyoksydanty mają kompleksowe działanie anty-aging – zwalczają wolne rodniki i zapobiegają starzeniu się skóry.

Świece aromatyzowane są w różnych wariantach, a klient sam wybiera nutę zapachową dla siebie przed masażem.

Dla kogo?

Masaż polecany jest dla wszystkich szukających odprężenia umysłu połączonego z pielęgnacją ciała i aromaterapią. Szczególnie przydatny jest osobom przepracowanym i zestresowanym.
Przynosi ukojenie skórze suchej i wrażliwej, pozostawiając delikatną jedwabistą warstwę zabezpieczającą długotrwałe nawilżenie.

Korzyści

  • pomaga w walce z rozstępami i cellulitem
  • poprawa krążenia
  • zwalczają wolne rodniki
  • zapobiegają starzeniu się skóry