Masaż świecami

60 min
180
90 min
220
60 min
340 zł / dla par
90 min
400 zł / dla par

Wyjątkowo zmysłowy rytuał wykonywany ciepłym olejkiem ze świecy będący dobroczynną kuracją dla ciała i zmysłów . Aromatyczne świece do ciepłego, głęboko relaksującego masażu utworzone zostały z mieszanki szlachetnych maseł i olejów roślinnych najwyższej jakości pobudzając zmysły i gwarantując niepowtarzalne doznania. Mieszanka tworząca świecę rozpieszcza skórę bogactwem witamin oraz składników regenerujących, zapewniając jej długotrwałą miękkość a ciepło świecy rozgrzewa tkanki, rozluźnia napięcie mięśniowe i działa przeciwbólowo.

Masaż polecany jest dla wszystkich szukających odprężenia umysłu połączonego z pielęgnacją ciała i aromaterapią. Szczególnie przydatny jest osobom przepracowanym i zestresowanym. Przynosi ukojenie skórze suchej i wrażliwej, pozostawiając delikatną jedwabistą warstwę zabezpieczającą długotrwałe nawilżenie. Pomaga w walce z rozstępami i cellulitem. Zawarte w olejach antyoksydanty mają kompleksowe działanie anty-aging – zwalczają wolne rodniki i zapobiegają starzeniu się skóry.

Świece aromatyzowane są w różnych wariantach, a klient sam wybiera nutę zapachową dla siebie przed masażem.

Dla kogo?

Masaż polecany jest dla wszystkich szukających odprężenia umysłu połączonego z pielęgnacją ciała i aromaterapią. Szczególnie przydatny jest osobom przepracowanym i zestresowanym.
Przynosi ukojenie skórze suchej i wrażliwej, pozostawiając delikatną jedwabistą warstwę zabezpieczającą długotrwałe nawilżenie.

Korzyści