fbpx

Tajski masaż olejkami aromatycznymi

60 minut
200 zł
90 minut
*260 zł
120 minut
320 zł
* Sugerowany czas masażu pozwala osiągnąć najlepszy efekt terapeutyczny i relaksacyjny

Relaksująco-wyciszający masaż wykonywany przy użyciu olejków eterycznych poprzez miarowe, ale zdecydowane, mocne i płynne ruchy masażysty. W masażu tajskim z olejkami swoje zastosowanie znalazły sekwencje ruchów ugniatających, wyciągających oraz elementów masażu zaczerpniętych z akupresury i refleksologii. Poprzez techniki połączone w masażu tajskim doświadczymy przepływu energii przez ciało, poprawy krążenia krwi.

Dzięki olejkom eterycznym, które działają antyseptycznie, antybakteryjnie i wyciszająco, poprawimy kondycję oraz nawilżenie naszej skóry. Wykonuje się ten masaż przy użyciu olejków aromatycznych zawierających ekstrakty z lawendy, palisandra, pranjipani, róży, mięty ylang-ylang, drzewa sandałowego. Intensywność masażu jest indywidualnie dobierana przez masażystę na podstawie np. dolegliwości zdrowotnych, czy stanu spięcia mięśni.

Dla kogo

Masaż tajski z olejkami polecany jest osobom, które potrzebują chwili spokoju, wyciszenia oraz momentu tylko dla siebie.

Ponadto masaż znajdzie swoje lecznicze zastosowanie u osób z nerwobólami, niedowładami, reumatyzmem. Stosuje się go w czasie rekonwalescencji po urazach, wypadkach, chorobach.

Korzyści

  • niwelacja napięcie w mięśniach
  • poprawa krążenia
  • pomoc w rehabilitacji oraz rekonwalescencji po długotrwałej chorobie czy wypadku
  • pomoc w stanach pourazowych: stłuczenie, skręcenie, zwichnięcie