fbpx

Masaż dla par

Masaż dla par to doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu w klimatycznej atmosferze tajskiego SPA. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej usługi tajskiego masażu dla dwojga w Krakowie. Regeneracja, odprężenie i maksymalny relaks gwarantowane!

1. Masaż dla dwojga – Thai Classic therapy

60 MINUT
290 zł
90 MINUT
390 zł
120 MINUT
480 zł

Masaż sięga swoją tradycją 2500 lat temu, w starożytności był stosowany tylko wśród rodziny królewskiej, buddyjskich mnichów oraz samego Buddy! Sceny pokazujące jego etapy, można znaleźć na reliefach w świątyniach Angkor.

Zgodnie z legendą, twórcą tego masażu jest Schivago Komarpaj będącym lekarzem Buddy. Podobnie jak i medycyna tajska, zabieg ten zaczerpnął z kultur innych państw azjatyckich, takich jak Chiny, czy Indie. Masaż dla par opiera się na praktykowanych od wieków technikach, których podwalin można doszukiwać się w tradycyjnej akupresurze, jodze, refleksologii czy ajuwerdzie. Co ważne, nasze masażystki dysponują wiedzą na temat linii Sen, stanowiących sieć kanałów energetycznych.

Dla kogo?

Tajski masaż w szczególności poleca się każdemu, kto zauważa u siebie spadek energii życiowej, zmęczenie, rozdrażnienie lub inne negatywne konsekwencje stresu i przepracowania.

Korzyści

  • oczyszczenie organizmu z toksyn, oraz nadmiaru wody
  • niwelacja migren, chronicznych bóli głowy
  • polepszenie pracy ścięgien i mięśni, uelastycznienie stawów
  • zastosowanie w schorzeniach kręgosłupa, oraz mięśniach około kręgosłupowych

Do wyboru

masaż tajski klasyczny, masaż tajski wyszczuplający, dla seniora, sportowy, refleksoterapia głowy, masaż ramion, barków, głowy, refleksoterapia stóp. Masaże można w dowolny sposób łączyć ze sobą w ramach pakietu.

2. Oil Aroma-Relax

60 MINUT
370 zł
90 MINUT
460 zł
120 MINUT
550 zł

Relaksujący masaż tajski dla dwojga wykonuje się z użyciem olejków eterycznych oraz tradycyjnych technik masażu wzbogaconych elementami zaczerpniętymi z refleksologii i akupunktury.

Ruchy masażystek są mocne i płynne oraz uwzględniają zasady teorii cząsteczek “Iom”, które wędrują po 72 tys. znajdujących się wzdłuż ciała kanałów energetycznych. Przepływ energii przez całe ciało pozwala poprawić krążenie krwi, a zastosowane w masażu olejki eteryczne (m.in. z ekstraktem z lawendy, róży czy mięty ylang-ylang) nawilżają skórę i przejawiają działanie antybakteryjne. Masaż dla dwojga może być wykonywany w mniej lub bardziej intensywny sposób, w zależności od indywidualnych dolegliwości czy poziomu napięcia mięśni.

Dla kogo?

Tajski masaż z zastosowaniem olejków eterycznych poleca się każdemu, kto chce wyciszyć się, zrelaksować, odzyskać równowagę w celu ograniczenia napięć związanych z codziennymi obowiązkami.

Masaż poleca się również osobom z nerwobólami, reumatyzmem czy wadami postawy, jak również osobom przechodzącym rekonwalescencję po urazach i chorobach.

Korzyści

  • niwelacja napięcie w mięśniach
  • poprawa krążenia
  • pomoc w rehabilitacji oraz rekonwalescencji po długotrwałej chorobie, czy wypadku
  • pomoc w stanach pourazowych: stłuczenie, skręcenie, zwichnięcie

Do wyboru

masaż tajski olejami aromatycznymi, masaż hawajski lomi-lomi Niu, masaż tajski stemplami ziołowymi, refleksoterapia stóp, refleksoterapia głowy. Poszczególne rodzaje masażu mogą być ze sobą dowolnie łączone w ramach pakietu.