Szanowni Państwo, w trosce o Państwa i nasze zdrowie, informujemy iż nasze SPA będzie nieczynne od 14 marca do odwołania.
Życzymy wszystkim Państwu zdrowia i do zobaczenia, mamy nadzieję wkrótce.
Pozdrawiam serdecznie ThaiMaliwan

Oferta dla Firm i Hoteli

„Nasze studio powstało z pasji do tajskiej kultury jej holistycznego podejścia do człowieka” takimi słowami rozpoczynamy opis na naszym profilu internetowym., gdyż masaż tajski to nie tylko nasza praca, ale również pasja.

Chcąc zaprosić Państwa do współpracy zapewnimy usługę z zachowaniem najwyższych, standardów terapie manualną – prawdziwy masaż tajski - zgodny z tradycja oraz starożytną procedurą. Masaż przeprowadzany jest tylko i wyłącznie przez certyfikowane ( w uznanych szkołach ) masażystki z minimum 10 letnim doświadczeniem.

Korzyści masażu tajskiego są ogromne – szczególnie dla osób spędzających godziny pracy przy biurku. Specjalną dla Państwa wygody przygotowaliśmy ofertę masażu z dojazdem do Państwa domu, mieszkania lub biura Oferujemy masaż z Dojazdem do Klienta!Oferty współpracy

Pakiety

Oferta

PolecamyPakiety dotyczącą jednej osoby do wykorzystania w okresie 2 miesięcznym

Oferujemy, również Bony prezentowe i Vouchery

Oferujemy, również bony prezentowe oraz vouchery, które mogą Państwo zakupić jako prezent lub nagrodę dla pracownika.

Standardowo proponujemy bony na jednorazowy masaż, ale w przypadku zainteresowania możemy zaoferować bony na kilka zabiegów lub par, kilku osób ( łączone ) indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.vaucher


Serdecznie zapraszamy do współpracy mamy nadzieje, iż nasza oferta Państwa zainteresuje a skorzystanie z naszej propozycji spowoduje dodatkową wartość dodaną w państwa Firmie w postaci motywacji i poprawy produktywności Państwa pracowników a także wpłynie pozytywnie na wzajemne relacje w Firmie.


Z poważaniem
Zespół Thai Maliwan