Maliwan Thai massage / O salonie

Studio masażu azjatyckiego Maliwan powstało z pasji do tamtejszej kultury, jej holistycznego podejścia do człowieka. Wierzymy, iż tradycyjne metody będące podwalinami tajskiej medycyny są najtrafniejszą odpowiedzią na zapobieganie oraz leczenie dolegliwości, które są efektem życia w biegu, stresie i napięciu.

Nazwa naszego studio pochodzi od wyjątkowo pięknego tajskiego kobiecego imienia, którego pierwotna nazwa brzmi – Malivalaya, co oznacza pachnący kwiat, a dokładniej – pnący się jaśmin.

Maliwan to miejsce gdzie oddasz się pod opiekę wykwalifikowanych oraz doświadczonych masażystek. Posiadają one certyfikaty poświadczające ukończenie prestiżowych szkół masażu tajskiego. Mogą się one pochwalić wieloletnią praktyką zawodową zdobytą podczas pracy w najlepszych studiach masażu w Azji, czy w Europie. Nasze masażystki pochodzą włącznie z Tajlandii.

W atmosferze spokoju oraz prywatności przywrócą równowagę między Twoją duszą a ciałem. W Maliwan wierzymy, że balans między sferą duchową a cielesną to przepis na życie w harmonii i spokoju ducha.

Oferowane przez nas zabiegi to dotyk południowo-wschodniej Azji w pigułce. Zaznasz tutaj technik ajurvedy oraz pasywnej yogi wywodzących się z Indii, czy masażu tajskiego, który swoją historią pamięta samego Buddhę.

Prócz bogatej oferty zabiegów, oferujemy również masaż dla par – doskonały, aby świętować wybrane, ważne okazje tylko we dwoje. Wykonuje się u nas również masaż na dwie ręce, który będzie jednocześnie przeprowadzany przez 2 masażystki pracujące w tym samym czasie na tej samej partii ciała – co podwoi doznania podczas masażu. Polecamy również nasze vouchery podarunkowe, którymi możesz obdarować wybraną osobę i sprezentować jej niepowtarzalny prezent.

Nasze masażystki

Masażystki, które poznacie w Salonie „Maliwan” są certyfikowanymi terapeutkami z Tajlandii. Ich wiedza oraz umiejętności poparte są wieloletnią praktyką. Zachęcamy do zapoznania się z ich profilami oraz informacjami jakie zabiegi są ich specjalnościami.

Maliwan Thepprathum

Nazwa naszego studio pochodzi od jej wyjątkowo pięknego imienia, którego pierwotna nazwa brzmi – Malivalaya, co oznacza pachnący kwiat, a dokładniej – pnący się jaśmin. Przyjechała do nas malowniczego miasteczka Maha Sarakham w środkowej Tajlandii. Jest kluczową osobą w naszym Salonie odpowiedzialną za zachowanie najwyższych standardów masażu zgodnie ze sztuką i tradycją tajską. Posiada 15 letnie doświadczenie w pracy masażystki w Tajlandii, Chinach, Rosji oraz Europie zachodniej. Ukończyła liczne kursy masażu tajskiego oraz posiada certyfikat Ministerstwa ZdrowiaTajlandi i Związku Tajskiej Medycyny Tradycyjnej. Prowadziła szkolenia nowych masażystów oraz kursy podnoszące kwalifikacje .Oprócz wysokich kwalifikacji zawodowych Maliwan jest osobą o bardzo pozytywnym, pogodnym usposobieniu z dużym poczuciem humoru i genialnym podejściem do człowieka. Polecam gorąco – warto skorzystać z masażu Maliwan

Puangpet Punchara

Młoda, sympatyczna, ładna i szalona Dziewczyna z pazurem. Ktoś powiedział, że Tajki są spokojne ? nic podobnego, są szalone bardziej niż nasze polskie Dziewczyny, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Puangpet pochodzi z północnej części Tajlandii z miasteczka Roi ET. Jej kariera masażystki jest podobna do Maliwan, gdyż pracowały długo razem w Rosji, Tajlandii i Chinach. Czasem się zastanawiam, skąd te kobiety mają tyle siły, energii i nie możliwego nawet do zrozumienia przez Europejczyków pozytywnego podejścia do życia. Taka właśnie jest Puangpet, chodzący wulkan energii, uśmiechu Posiada 10 letnie doświadczenie w pracy masażystki w Tajlandii, Chinach, Rosji oraz Europie zachodniej. Ukończyła liczne kursy masażu tajskiego oraz posiada certyfikat Ministerstwa ZdrowiaTajlandi i Związku Tajskiej Medycyny Tradycyjnej.