O nas

Pozwól sobie zanurzyć się w świecie harmonii i błogości, zaznaj uczucia głębokiego relaksu w umiejętnych rękach naszych specjalistów.

 

 

Atmosfera

Thai Maliwan to klimatyczny salon masażu, specjalizujący się w tradycyjnym masażu tajskim. Naszą codzienną działalność opieramy na wierze w to, że masaż, jako jeden z elementów tradycyjnej, tajskiej medycyny, stanowi doskonałą odpowiedź na liczne problemy zdrowotne i napięcia, wynikające z przepracowania, stresu, nadmiaru obowiązków i różnego rodzaju napięć.

Nasze masaże

Nasze masażystki

Nasze masażystki

Maliwan to miejsce gdzie oddasz się pod opiekę wykwalifikowanych, oraz doświadczonych masażystek, które pochodzą wyłącznie z Tajlandii. Posiadają one certyfikaty poświadczające ukończenie prestiżowych szkół masażu tajskiego. Mogą się one pochwalić wieloletnią praktyką zawodową zdobytą podczas pracy w najlepszych studiach masażu w Azji, czy w Europie. W atmosferze spokoju oraz prywatności przywrócą równowagę między Twoją duszą a ciałem. W Maliwan wierzymy, że balans między sferą duchową a cielesną to przepis na życie w harmonii i spokoju ducha.

Juan

Juan

Wesoła i uśmiechnięta Juan specjalizuje się w masażach olejowych, masażu Lomi-Lomi Nui oraz refleksoterapii głowy. Jej delikatne, płynne ruchy pozwalają w pełni zrelaksować się podczas sesji. Jeśli szukasz chwili odpoczynku, spokoju i relaksu- masaż u Juan będzie świetnym wyborem. Juan posiada certyfikat Ministerstwa Zdrowia Tajlandii.

Normai

Normai

Masaż u Normai’a to świetny wybór dla osób, które preferują masaże mocne nastawione na rozciąganie kręgosłupa i mięśni. Po masażu u niego poczujesz się jak nowo narodzony. Masaż tajski klasyczny oraz masaż sportowy to jego specjalizacja. Normai posiada certyfikat Ministerstwa Zdrowia Tajlandii.

Mai

Mai

Pozytywna energia i szeroki uśmiech to cechy, którymi można opisać Mai. Każdy masaż dopasowuje do potrzeb klienta, potrafi wykonywać mocne masaże klasyczne jak i te bardzo relaksujące. Mai posiada certyfikat Ministerstwa Zdrowia Tajlandii.

Sumalee

Sumalee

Według Sumalee masaż to nie tylko relaks dla ciała ale również dla ducha. Podczas wizyty wprowadza atmosferę relaksu i harmonii. Potrafi połączyć intensywny masaż z uczuciem odprężenia i spokoju. Sumalee posiada certyfikat Ministerstwa Zdrowia Tajlandii

Kan

Kan

Wieloletnie doświadczenie i liczne kursy sprawiły, że Kan jest specjalistką w swoim zawodzie. Jeśli masz problem z bólem pleców lub spiętymi mięśniami masaż u Kan będzie idealnym wyborem. Kan posiada certyfikat Ministerstwa Zdrowia Tajlandii

Procedury

Oferowane przez nas zabiegi to dotyk południowo-wschodniej Azji w pigułce. Zaznasz tutaj technik ajurvedy oraz pasywnej yogi wywodzących się z Indii, czy masażu tajskiego, który swoją historią pamięta samego Buddhę.

Prócz bogatej oferty zabiegów, oferujemy również masaż dla par – doskonały, aby świętować wybrane, ważne okazje tylko we dwoje.  Polecamy również nasze vouchery podarunkowe, którymi możesz obdarować wybraną osobę i sprezentować jej niepowtarzalny prezent.